Clean Patrol
phone+48 696 00 77 00
|
phone info@clean-patrol.pl
KIM JESTEŚMY?
Clean Patrol pierze i czyści na telefon lub poprzez złożenie zamówienia online. Dojeżdżamy do klientów na terenie Poznania i powiatu poznańskiego.

 

Nasza firma powstała w 1999 roku. Działamy na rynku lokalnym, obejmując swoim zasięgiem Poznań, Gniezno, Mogilno, Wągrowiec, Żnin, Wrześnię oraz cały powiat poznański. Dzięki wieloletniej praktyce zdobyliśmy doświadczenie oraz wiedzę na temat jak najlepszej pielęgnacji odzieży. Dbamy o środowisko naturalne, dlatego też stosujemy środki chemiczne, które nie stanowią dla niego zagrożenia. 

Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi prania w bardzo szerokim zakresie. Nasz wykwalifikowany personel zadba o to, aby powierzone nam rzeczy były z największą starannością wyczyszczone. Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest fakt, że używane przez nas środki czyszczące nie niszczą struktury tkaniny - materiał pozostaje trwały, a jego barwa intensywna. Pod koniec procesu prania zawsze dodajemy specjalne płyny, dzięki którym ubrania stają się miłe i delikatne w dotyku, a ich zapach jest łagodny i świeży.

Właściwie stosując wysokiej jakości środki chemiczne, realizujemy m.in. usługi:
     * czyszczenia z apreturą odzieży roboczej,
     * czyszczenia skór i koców,
     * czyszczenia sukni ślubnych, wieczorowych,
oraz całego asortymentu odzieży nienadającego się do prania w domowych pralkach (np. żakiety, płaszcze, spodnie, marynarki, krawaty itd.)

Mając na myśli wygodę naszego Klienta, świadczymy usługi kompleksowe, które obejmują odplamianie, czyszczenie i prasownie ubrań/materiałów. Tak przygotowana odzież jest pakowana w estetyczne wieszaki oraz folię ochronną.

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
„Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

Clean Patrol
© Copyright: BT Sp. z o.o. Sp.k. 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by: Kreatornia Design