Clean Patrol
phone+48 696 00 77 00
|
phone info@clean-patrol.pl
HOTELE, RESTAURACJE I INNE FIRMY

Jedna z podstawowych zasad wśród hotelarzy brzmi: „masz dobrą pralnię, to jej nie zmieniaj”. Dlatego też pralnia nasza może pochwalić się dużą grupą wiernych klientów, których obsługujemy od początku działalności naszej pralni wodnej. W prowadzeniu własnego hotelu czy restauracji bardzo duże znaczenie ma bowiem wygląd miejsca. Klient z pewnością zapamięta czystą i pachnącą pościel, puszysty i miękki ręcznik czy uprasowany i świeży obrus. Z chęcią wróci do takiego miejsca oraz poleci je swoim znajomym. Dlatego w biznesie tego typu niezwykle istotne jest utrzymanie czystości, co z pewnością przełoży się na jakość Państwa marki.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prania, maglowania tak niezbędnych rzeczy w hotelarstwie czy gastronomii jak ręczniki, pościel, koce, serwety, obrusy itp. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz wysokiej jakości technologii czyszczącej, która jest bezpieczna dla środowiska.

Stosujemy w naszym procesie środki tylko i wyłącznie atestowane, nie podrażniające skóry oraz nie wywołujące uczulenia, co jest bardzo istotne podczas prania np. pościeli czy prześcieradeł.
 
Podstawową zaletą naszej pralni jest dyspozycyjność. W miesiącach szczytowych, w okresach dużego obłożenia hoteli i restauracji pracujemy i obsługujemy naszych klientów również w niedzielę, dostosowując się do potrzeb i sugestii.

Każda oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb firmy, w związku z czym zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów oferty.
Clean Patrol
© Copyright: BT Sp. z o.o. Sp.k. 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by: Kreatornia Design